uvodni obrazek

NOVINKA! Vietnam v Ola Kala!

NOVINKA! Vietnam v Ola Kala!

S příchodem nového roku škola vaření vypsala další novinku a to kurz vaření Vietnamské kuchyně. Protože se první termín vyprodal během pár dní, vypisujeme další termín a to 19.3.2017 (neděle) od 16:00 hodin! Nenechte si ujít tuto chutnou a na přípravu nenáročnou kuchyni. Vietnamská kuchyně je zdravá, zajimavá a nenáročná na čas. Tak neváhejte a přihlaste se!

Kurz vaření Vietnamské kuchyně povede rodilá vietnamka paní Hurong (česky Hanka), která pochází ze severního Vietnamu, z hlavního města Ha Noi, která nyní vaří v prestižní restauraci v centru Prahy. Je již třetí generací vlastnící vyhlášenou restauraci s polévkou PHO. Rodinná restaurace patří v Ha Noi s tímto pokrmem mezi nejoblíbenější. 

Na kurzu se naučíte nesmažené závitky několika druhů (s krevetami, kachním masem,...), oblíbenou polévku Pho Bo (hovězí polévka s hovězím masem a rýžovými nudlemi), Banh Xeo (křupavá palačinka s rýžové mouky, s krevetami a omáčkou) a vietnamský zeleninový salát s arašídy. 

Během kurzu ochutnáte vybraná vína someliérem, příjemně se pobavíte a na chvíli se ocitnete v Vietnamu. Kurz stojí 2 900 Kč, při objednání dvou a více míst za 2 350 Kč na osobu, v akci. 

Počet míst je omezen, již máme pouze polovinu k dispozici. Těšíme se na Vás. 

 

27.1.2017

Registrace do newsletteru

:
benefit plus pluxee Edenred Benefity comgate platebni brana