uvodni obrazek

CUKRÁŘSKÁ ŠKOLA - NOVINKA - již jen 3 místa !

Spolecenstvo dortu

Po velkém ohlasu na roční klub s dotazy na klub  zaměřený jen na pečení zákusků, škola vaření připravila novinku a to předskokana ročního klubu - SPOLEČENOSTVO DORTŮ. Jde o ucelené 4 lekce pečení dortů, které volně naváží na roční klub, který bude začínat v lednu. Na kurzu pečení dortů - SPOLEČENSTVO DORTŮ jsou již jen 3 volná místa. Nenechte si své místo ujít.

Novinka - SPOLEČENOSTVO DORTŮ odstartuje 11.9.2017 a během speciálních 4 lekcí se účastník naučí péct a připravit několik druhů korpusů, krémů, zdobení a dekórování dortů. Kurzy jsou navrženy tak, že si na své příjde i zkušený cukrář, ale najde se zde i úplný nováček. Kurzem bude provázet zkušená šéfcukrářka paní Hanka Konečná, která současně působí jako šéfcukrářka v prestižní pražské restauraci Coda hotelu ARIA v Praze. 

1. lekce dort Charlotta - miniroládkový dort - pondělí 11.9.2017

2. lekce Máslový dort - poctivá klasika - pondělí 25.9.2017

3. lekce Kaštanový dort - neděle 29.10.2017

4. lekce Nugátovo griliášový dort - neděle 26.11.2017

Začátek všech čtyř lekcí bude od 16:00 hodin ve stylovím ateliéru Ola Kala na pražských Vinohradech.

Ať už si chcete založit vlastní cukrárnu, nebo si jen vyzkoušet a naučit se nové dovednosti v oblasti pečení dortů, určitě si nenechte ujít pečící kurzy - SPOLEČENOSTVO DORTŮ. Kapacita je omezena. Již pouze 3 poslední volná místa. Více informací se dozvíte zde.

Těšíme se na Vás.

12.6.2017

Registrace do newsletteru

:
benefit plus pluxee Edenred Benefity comgate platebni brana