FESTIVAL KÁVY 11. – 13. 9. 2008, PVA LETŇANY PRAHA

FESTIVAL KÁVY 11. – 13. 9. 2008, PVA LETŇANY PRAHA

Dáte si kávu? Ať už jdete na obchodní schůzku, nebo si jen popovídat s kamarády, či přečíst dnešní noviny, všichni se Vás nejčastěji zeptají: „Dáte si kávu?“ Jde o nejoblíbenější a nejčastější teplý nápoj, tak proč se o něm nedozvědět více.

káva
Dnes se káva pěstuje ve zhruba 80-ti zemích světa a máme mnoho receptů na její přípravu. Všichni si rádi pochutnáme na dobré kávě a šálek výborné kávy se stal nezbytným doplňkem nebo jen relaxační chvilkou během náročného dne.

Proto jsme pro Vás připravili v rámci veletrhu Gastro & Hotelset 2008 doprovodný program, který se svojí tématikou „ Festival kávy“ určitě naláká všechny, kteří by rádi znali více o tomto nápoji.

2

Uvařit kávu umí skoro každý, ale uvařit dobrou kávu je už uměním. A zavděčit se s její chutí všem lidem, to už chce opravdu přehled a preciznost. Jak nejraději pijeme kávu my a jak si pochutnávají na kávových zrnkách ostatní národy? To všechno se můžete dozvědět na veletrhu Gastro & Hotelset 2008 v rámci doprovodného programu.

V průběhu celého veletrhu bude rovněž probíhat prestižní soutěž Mistr Kávy, kde lze zhlédnout a

porovnávat umění baristů – dokonalých znalců a odborníků na přípravu kávy. Cílem soutěže je docílit, aby se káva servírovala zákazníkům v co nejlepší kvalitě a chuti a samozřejmě na profesionální úrovni.

Sledujte na webu veletrhu www.gastroset.eu novinky v sekci doprovodného programu, kde máte možnost dozvědět se každý týden více o chuti, vůni a historii kávy. První díl „PŮVOD KÁVOVÉHO ZRNA“.

18.6.2008

Registrace do newsletteru

:
benefit plus pluxee Edenred Benefity comgate platebni brana