Partneři

Úvodní strana / O NÁS / Partneři

Haier - spotřebiče světové jedničky pro vaši domácnost
Logo haierSpolečnost HAIER vyrábí již více než 30 let prémiové spotřebiče špičkové kvality, které jsou součástí spokojených domácností ve 160 zemích světa. V celosvětovém měřítku je skupina Haier jedničkou v podílu na trhu s domácími spotřebiči a to již 13 let v řadě (zdroj: Euromonitor Limited 2021). Haier spotřebiče v sobě snoubí luxusní design, nadstandardní parametry a inovativní technologie i pro náročné zákazníky, kteří v péči o domácnost nechtějí přistoupit na žádné kompromisy. 
www.haier.cz

 

Logo de dietrichDe Dietrich výjimečné domácí spotřebiče s vrozenou dokonalostí a vášní
De Dietrich, tradiční francouzský výrobce prémiových kuchyňských spotřebičů, je již po staletí nedílnou součástí špičkové francouzské gastronomie. Ve všech svých továrnách ve Francii neustále uplatňuje svou vášeň pro technickou dokonalost a nekompromisní kvalitu výroby, které vás ve spojení s propracovaným a čistým designem uvedou do života plného nekonečných možností a nových kulinářských zážitků. Vařte doma jako šéfkuchař ve špičkové restauraci.
www.de-dietrich.cz

 

Panvicky.czPánvičky.czv Ola Kala vaříme v kvalitním a designovém nádobí
Více jak 15 let přináší do českých a slovenských domácností nádobí renomovaných světových značek jako SCANPAN nebo Ballarini. Dánská společnost SCANPAN je jedním z předních světových výrobců nádobí s titanovým nepřilnavým povrchem. Firma produkuje funkční a nadčasové vybavení pro moderní kuchyně v domácnosti i pro profesionální provozy. Italská firma Ballarini založená v roce 1889 je vedoucí značkou na trhu ve vyšší třídě nepřilnavého nádobí. Tuto značku charakterizuje především silné pouto k italské tradiční kuchyni, technické novinky a vysoká kvalita, která se odráží ve všech jejích výrobcích.
www.panvicky.cz

 

Victorinox - špičkové nože si můžete výhodně koupit na našich kurzech!Logo victorinox
Dokonalé kuchyňské nože pro všechny kuchaře, řezníky i běžné spotřebitele. To je světová nožířská ikona Victorinox. Švýcarskou precizností zpracovaná klasická nebo damašková ocel, rukojeti z vybraných tvrdých dřev či odolných plastů, několik druhů ostří a v neposlední řadě vysoká kvalita. Victorinox je největším výrobcem nožů v Evropě a nabízí kvalitní kuchařské nože a další pomocníky do kuchyně (škrabky, obracečky, nůžky na maso,..).
www.victorinox.cz

 

kenwoodKENWOOD - pracujeme s nejmodernějšími pomocníky této značky!
Již od roku 1947 značka KENWOOD podporuje kreativitu a přináší radost z vaření lidem po celém světě. Tuto společnost založil Kenneth Wood na vůdčích principech zahrnujících kvalitu, inovace a design. Tyto principy zůstávají do dnes v samotné podstatě společnosti i produktů. Každé tři vteřiny se po celém světě prodá jeden spotřebič značky Kenwood. 

KENWOOD, to je Britský příběh, který změnil naše kuchyně.
www.kenwoodworld.com/cs-cz

Logo zážitky.cz

 

Zážitky.czjiž mnoho let úspěšně spolupracujeme, díky!

Již řadu let děláme radost, rozšiřujeme obzory a zvyšujeme krevní tlak všem, kdo se odváží něcopořádného zažít. Poskytujeme jen takové zážitky, které bychom sami doporučili přátelům či blízkým. V naší nabídce najdete více než 210 zážitků na 459 místech v ČR.
https://www.zazitky.cz

 
 

wedgwoodWedgwood - našim klientům servírujeme na anglickém porcelánu!
Nejlepší anglický výrobce porcelánu, je synonymem krásy, mistrovství a inovativnosti po téměř 250 let. Porcelánka byla založena v roce 1759 Josiahem Wedgwoodem, který je znám jako „otec anglických hrnčířů“. Wedgwood vytvořil zdobné černé čedičové nádobí tzv. "Black Balsta" a Jasper, díky kterému je firma stále známa stejně tak jako díky vylepšenému nádobí
Quenn´s Ware v barvě slonové kosti.
www.wedgwood.cz
 

arthur price

Arthur Price of England -  stříbrné příbory klientům Ola Kala krásně padnou do ruky!
Rodinná firma s více než 100 letou zkušeností s výrobou a prodejem příborů, nádobí a dárkových předmětů nejvyšší kvality. Rozsáhlý obchod s příbory představuje současné i klasické styly, které vyhoví každému vkusu a které jsou vhodné pro každý domov.
www.arthurprice.cz

 

 

 

Registrace do newsletteru

:
benefit plus pluxee Edenred Benefity comgate platebni brana