Partneři

Úvodní strana / O NÁS / Partneři

 

Logo zážitky.cz

Zážitky.cz - již dekádu úspěšně spolupracujeme, díky!

Již 10 let děláme radost, rozšiřujeme obzory a zvyšujeme krevní tlak všem, kdo se odváží něcopořádného zažít. Poskytujeme jen takové zážitky, které bychom sami doporučili přátelům či blízkým. V naší nabídce najdete více než 210 zážitků na 459 místech v ČR.
https://www.zazitky.cz

 

victorinoxVictorinox - špičkové nože si můžete výhodně koupit na našich kurzech!
Ola Kala je již jedenáctým rokem vybavena těmito špičkovými noži. Společnost Victorinox nabízí všem kuchařům, řezníkům i běžným spotřebitelům rozsáhlou nabídku kuchyňských nožů a nožířského vybavení.
www.victorinox.cz

 

kenwoodKENWOOD - pracujeme s nejmodernějšími pomocníky této značky!
Již od roku 1947 značka KENWOOD podporuje kreativitu a přináší radost z vaření lidem po celém světě. Tuto společnost založil Kenneth Wood na vůdčích principech zahrnujících kvalitu, inovace a design. Tyto principy zůstávají do dnes v samotné podstatě společnosti        i produktů. Každé tři vteřiny se po celém světě prodá jeden spotřebič značky Kenwood. 

KENWOOD, to je Britský příběh, který změnil naše kuchyně.

www.kenwoodworld.cz

 

wedgwoodWedgwood - našim klientům servírujeme na anglickém porcelánu!
Nejlepší anglický výrobce porcelánu, je synonymem krásy, mistrovství a inovativnosti po téměř 250 let. Porcelánka byla založena v roce 1759 Josiahem Wedgwoodem, který je znám jako „otec anglických hrnčířů“. Wedgwood vytvořil zdobné černé čedičové nádobí tzv. "Black Balsta" a Jasper, díky kterému je firma stále známa stejně tak jako díky vylepšenému nádobí
Quenn´s Ware v barvě slonové kosti.
www.wedgwood.cz
 

arthur price

Arthur Price of England -  stříbrné příbory klientům Ola Kala krásně padnou do ruky!
Rodinná firma s více než 100 letou zkušeností s výrobou a prodejem příborů, nádobí a dárkových předmětů nejvyšší kvality. Rozsáhlý obchod s příbory představuje současné i klasické styly, které vyhoví každému vkusu a které jsou vhodné pro každý domov.
www.arthurprice.cz

 

de dietrichDe Dietrich 
Značkové kuchyňské spotřebiče. Svět De Ditrich znamená více než tři století inovací pro umění užívat si každodenního života …
www.de-dietrich.cz

 

LE PATIO INTERNATIONAL - naši cukráři milují kvalitu!valrhona
je distributorem několika světových značek v oblasti gastronomie. Jde především o italskou kávu Illy, kterou do České republiky dováží již od roku 1999. V nabídce je dále čaj Ronnefeldt, ovocné speciality Pago, snídaňová káva Melitta, horké a ledové čokolády Monbana a kávovary La Spaziale, Nuova Simonelli, Francis Francis či Ascaso. Je také distrubutorem čokolády Valrhona, která  se zaměřuje na výrobu čokolády, cukrářských polotovarů a dalších potřeb pro cukráře. Důležitou součástí filozofie společnosti Valrhona je vytváření nových trendů a receptur, důraz je kladen i na vzdělávání zákazníků ve všech distributorských zemích pod hlavičkou École du Grand Chocolat (vzdělávací středisko pro cukráře), která byla založena v roce 1988 ve francouzském Tain l´Hermitage kde společnost Valrhona sídlí. V České republice společnost LE PATIO INTERTNATIONAL s.r.o. organizuje školení a vzdělávání cukrářů, které probíhají vždy se světoznámými cukráři.
www.espresso.cz

 

mauviel 1830Mauviel 1830 - Nádobí pro ty nejnáročnější kuchaře. Takové jsou výrobky firmy Mauviel, jež sídlí v Villedieu-les-Poêles v Normandii. Nádobí firmy Mauviel je často oceňováno náročnými profesionálními kuchaři, ale nejen v pohostinství nachází své uplatnění. Výrobky firmy Mauviel jsou stále oblíbenější i mezi velmi náročnými „domácími“ kuchaři. Výroba Mauviel byla založena v roce 1830 a od té doby se její tajemství dědí z generace na generaci. Mauviel se neustále zabývá zdokonalováním technologií i výzkumem nových slitin. Jedině tak můžou být tyto kuchařské skvosty leadery v designu i technologii. Nádobí Mauviel je vyráběno převážně ze slitin nerezu hliníku a mědi.
www.thomasspoon.cz

 

Registrace do newsletteru

: