Ola Kala Van

Úvodní strana / Ola Kala Van

OLA kala van

Od letní sezóny 2023 můžete při různých příležitostech potkat nový Ola Kal Van, pojízdnou kuchyni s výdejním okýnkem. Dlouho plánovaná novinka přiváží jako hlavní nabídku BX menu, typický asijský street food pokrm, který lze plnit různými náplněmi, lze ho mít naslano i nasladko. Receptura se dlouho testovala, než vznikly poslední verze, které Ola Kala Van nabídne. Jedná se jak o tradiční náplně, tak o autorskou fúzi chutí. Kromě originálního BX menu se v nabídce objeví i jiné pokrmy do ruky, v závislosti na charakteru akce, kam Ola Kala Van dorazí. Kromě účasti na různých food festivalech, hudebních, kulturních a sportovních akcích po celé republice si zájemci mohou Ola Kala Van objednat i na firemní akce, různé oslavy a svatby. Náš food truck se tak stane zázemím pro různé outdoorové akce.

OLA kala van Ola kala van Ola kala van Ola kala van Olakala van
Ola kala van Ola kala van Ola kala van Ola kala van Ola kala van
Olakala van Olakala van Olakala van Olakala van Ola kala van
OLA kala van OLA kala van OLA kala van Olakala van Olakala van

          

BX menu

BX® – Bánh Xèo – je placka původem z Vietnamu, připravovaná z rýžové mouky s kokosovým mlékem, vodou a kurkumou. Banh je obecné označení pečených jídel, slovo Xeo znamená syčící, kvůli hlasitému zvuku, které rýžové těsto vydává, když se nalije na rozpálenou pánev.

V menu našeho Ola Kala Vanu ochutnáte náplně tradiční i fúzi různých kuchyní.
Připravíme pro Vás BX placky masové, vegetariánské i sladké. Bohatá náplň BX placky je doplněna čerstvými bylinkami a listy salátů.
K dochucení pak tradičními omáčkami Nuoc Cham, Sriracha, Hoisin a naší verzí omáčky Yardbird KFC.

Představujeme naše verze BX menu: BX Bůček Classic - BX Kuře - BX Pho Bo - BX Kachna - BX Tom Yum Hang - BX Květák - BX Banán. Po domluvě můžeme nabídnout i další masové či vegetariánské náplně od BX Flank steaku až po BX Hlívu ústřičnou.

Luboš rychvalský bx menu

Autorem receptů našeho BX menu je šéfkuchař Luboš Rychvalský, který v rámci svého gastronomického objevování sbíral inspiraci a zkušenosti v mnohých asijských zemích. Receptury tohoto unikátního BX menu byly dlouho testovány a vylepšovány. Jeho vzkaz strávníkům je jednoduchý: „Naše BX placka, vaše syčící láska!“

Registrace do newsletteru

:
benefit plus sodexo Edenred Benefity comgate platebni brana