Ola Kala Van

Úvodní strana / PRO FIRMY / Ola Kala Van

OLA kala van

Představujeme vám absolutní novinku na trhu street food v ČR. Od léta 2023 můžete při různých příležitostech potkat nový Ola Kala Van, pojízdnou kuchyni s výdejním okýnkem. Pro uvedení do provozu na místě stačí přípojka na elektro 220V nebo dokážeme vydržet celý den pouze na výkonných bateriích nezávislí na elektřině. Ola Kala Van přiváží jako svůj "signature" originální BX placku, což je typický asijský pokrm Bánh Xèo, který se plní různými náplněmi naslano i nasladko. Základem je žlutá "asijská omeleta", tzv. syčící placka, která je bezlepková a bezlaktózová. Koncept nabízíme v mnoha variantách asi jako první v ČR ve formě street food a na letních akcích jsme posbírali bezvadné ohlasy od foodies. Takový zájem jsme sami nečekali😉. Potvrdili  jsme si, že BX je svěží díky asijským bylinkám, moderní a výborně dochucená díky originálním marinádám a omáčkám typickým pro Asii. Během pilotního léta 2023 jsme vyladili receptury a zejména zdokonalili proces přípravy, díky kterému dokážeme připravit až 100 porcí za hodinu. Přestože se BX připravuje na místě na tálu a Wok pánvi, na BX placku se dlouho nečeká. Vzhledem k úspěchu našeho BX konceptu bude naše placka hlavní nabídkou i v roce 2024. Exotické chutě nově rozvíjí asijsky dochucený svěží BX Salát s nachos, které jsou připravené z BX placky. Koncept doplňuje originální "homemade" Thai Ice Tea podávaný s bylinkami. Tento čaj nabízíme už 17 let na našich kurzech a lidé ho milují.  Po dohodě jsme připravení přivézt i právě čerstvě umotané sushi sety nebo některou z asijských polévek. Pro specifické akce je možné v zázemí Ola Kala Vanu připravit i další dobroty ve formě street food, např. Black Panther Burger a Burger Classic (vlastní Ola Kala receptury na bulku i omáčky) nebo třeba crepes.

Jak připravíme Bánh Xèo Bůček
(vietnamská klasika bez lepku)

Jak připravíme Bánh Xèo Květák
(veganská a bezlepková)

Rádi se dozvíme o všech chystaných akcích 2024 kdekoli v ČR, kam se náš BX prodejní koncept hodí. Ať už se jedná o food festivaly, sportovní, kulturní či hudební akce, kde se účastníci chtějí dobře a kvalitně najíst. Náš nový Ola Kala Van je také možné objednat samostatně či jako zázemí cateringu na rozličné firemní akce, oslavy a svatby. Jestliže potřebujete své hosty a klienty kvalitně občerstvit na outdoorové akci, Ola Kala Van vám s tím pomůže. Líbí se vám náš koncept? Jsem vám k dispozici. Petr z Ola Kala petr@olakala.cz

P.S. Napsal nám první fanoušek z léta 2023:
Dobrý den, nenabízím žádnou akci kde by váš foodtruck mohl být, ale jdu s dotazem, kdy a kde váš truck v nejbližší době uvidím, abych si mohl dát váš úžasný BX bůček, na který se mi sbíhají sliny každý den, protože je to fakt neskutečná pecka, která nikde jinde není! Moc děkuji za odpověď a zůstaňte pořád tak skvělý!

OLA kala van Ola kala van Ola kala van Ola kala van Olakala van
Ola kala van Ola kala van Ola kala van Ola kala van Ola kala van
Olakala van Olakala van Olakala van Olakala van Ola kala van
OLA kala van OLA kala van OLA kala van Olakala van Olakala van
Olakala van Ola kala van Ola kala van Ola kala van Ola kala van
Ola kala van Ola kala van Ola kala van Ola kala van Ola kala van

          

BX menu

BX® – Bánh Xèo – je placka původem z Vietnamu, připravovaná z rýžové mouky s kokosovým mlékem, vodou a kurkumou. Banh je obecné označení pečených jídel, slovo Xeo znamená syčící, kvůli hlasitému zvuku, které rýžové těsto vydává, když se nalije na rozpálenou pánev.

V menu našeho Ola Kala Vanu ochutnáte náplně tradiční i fúzi různých kuchyní.
Připravíme pro vás BX placky masové, vegetariánské i sladké. Bohatá náplň BX placky je doplněna čerstvými bylinkami a listy salátů.
K dochucení použijeme jak tradiční Nuoc Cham, Tonkatsu, Sriracha, Hoisin, tak vlastní receptury domácích omáček a marinád.

Představujeme naše verze BX menu: BX Bůček Classic - BX Kuře - BX Pho Bo - BX Kachna - BX Tom Yum Hang - BX Květák - BX Banán. Po domluvě můžeme nabídnout i další masové či vegetariánské náplně od BX Flank steaku až po BX Hlívu ústřičnou.

Luboš rychvalský bx menu

Autorem receptů našeho BX menu je šéfkuchař Luboš Rychvalský, který v rámci svého gastronomického objevování sbíral inspiraci a zkušenosti v mnohých asijských zemích. Receptury tohoto unikátního BX menu byly dlouho testovány a vylepšovány. Jeho vzkaz strávníkům je jednoduchý: „Naše BX placka, vaše syčící láska!“

 

BX bůček Poutač bx kuře BX kachna BX květák BX pho bo BX tom yum hang BX banán BX salát Poutač thai ice tea Poutač black panther burger BX classic burger

Registrace do newsletteru

:
benefit plus pluxee Edenred Benefity comgate platebni brana