O NÁS

Ola Kala znamená v řečtině „všechno je dobré“, zkrátka všechno je OK! A přesně to a ještě o kousek víc se snažíme předat našim klientům.

Škola vaření Ola Kala byla vůbec první svého druhu v České republice. Letos je to již 11 let, co jsme začali. Lidé se k nám rádi vracejí, možná protože se cítí v pohodě, možná se cítí jako doma. A o to nám přesně jde! U nás v Ola Kala to nevypadá jako v kuchyni interhotelu, nemáme profi vychytávky, konvektomaty, ani jiné urychlovače vaření. Zato máme tradici, promyšlená meníčka a recepty, výborně dostupné studio s neskutečnou atmosférou, kde se lidé cítí fajn. Cítí se uvolnění, podobně jako by vařili nebo pekli doma.

Jako klienti jsme do Ola Kala chodili několik let a bylo nám fajn. Líbilo se nám prostředí, atmosféra, rafinovanost jednotlivých receptů i sladký dezert nakonec. K vaření jsme popíjeli bezvadné víno a nakonec, když všeho bylo tak akorát, jsme spokojeně odcházeli domů. A o to nám jde i nyní, aby všeho bylo tak akorát. Ani moc, ani málo.

Jsme Jana a Petr Rýdlovi, od ledna 2018 provozujeme úžasnou školu vaření Ola Kala, kterou jsme si koupili, abychom se dále rozvíjeli a pomohli také Ola Kale růst. Nejsme úplně z oboru, ale v životě jsme už někam došli a snad to byla úspěšná cesta. Přesto cítíme, že chceme jít dál, jinudy než dosud. Klidně i do nového, pro nás nevyzkoušeného a třeba i nejistého.

Při tom všem novém však věříme v jednu základní podnikatelskou jistotu. Chceme vždy poskytnout našim klientům takový zážitek, jaký bychom sami očekávali. Nemusí se to úplně vždy povést, ale věřte nám, že snažit se budeme o 106.

Jestli chcete, držte nám palce a přijďte k nám pro pohodový zážitek.

Vaši Jana a Petr Rýdlovi. Ti, u kterých láska prochází kuchyní:-).

 

Lektorský tým  Partneři  Naši klienti  Náš tým

Registrace do newsletteru

:
benefit plus pluxee Edenred Benefity comgate platebni brana