Dva v jednom

Jste tady správně, jestli máte zájem o kurzy vaření či pečení v naší rodinné firmě Ola Kala 😉. Pouze při našich kurzech vaření dostanete za jednu cenu hodnotu kurzů dvou. Tímto se prosím seznamte s naším konceptem „2 akce v 1“,  který  vám nabídne plnohodnotný kurz vaření a plnohodnotnou degustaci 12 druhů francouzských nebo italských vín.  Dobré víno a jídlo k sobě neodmyslitelně patří. A přesně tohle také na našem kurzu můžete zažít. 

Chcete se nás něco zeptat? Pište na info@olakala.cz nebo volejte na 777 270 199.

Ola kala vina fr whiteOla kala vina fr redOla kala vina it whiteOla kala vina it redOla kala vina welcome

 

Jsme první škola tohoto typu v ČR, v roce 2024 to bude 17 let, co jsme začali s kurzy vaření pro veřejnost. Naši klienti z celé republiky, kterých nás každoročně navštíví několik tisíc, nás nutí na sobě stále pracovat, přemýšlet a vylepšovat náš servis.

A my jim za to děkujeme. Právě jim vděčíme za to, kam jsme se dostali. Máme bezvadné ohlasy, tisíce spokojených klientů a stovky nadšených firem, kteří k nám každoročně přichází. To nás zavazuje, ale zároveň můžeme být pyšní na to, co jsme společně dokázali. Věříme, že kurz u nás je komplexní zážitek, od kultury komunikace, kvality surovin, bezprostřednosti lektorů, propracovanosti a šíře meníček, až třeba po široký výběr výborných vín, která jsou součástí "zážitku Ola Kala". A o to tu běží.

V současnosti nabízíme více než 40 kurzů vaření a více než 10 kurzů pečení. Některé kurzy vyhlašujeme každý měsíc, jiné nasadíme jednou ročně. Aby se pro nás práce nestala rutinou, snažíme se přicházet s novinkami. Spolupracujeme s mnoha lektory, kteří umí kvalitně předat své zkušenosti a jsou specialisté na téma svého kurzu. Někteří z nich mohou vést kurz v angličtině, případně základní instrukce přeložit účastníkovi, který nehovoří česky. Od 2023 poskytujeme účastníkům vybraných kurzů zdarma cca 10 min. videorecept, který jim pak doma usnadní vyzkoušet to, co se v Ola Kala naučili. Postupně celé kurzy natáčíme, zvučíme a stříháme do vhodného formátu. Koncem roku 2023 máme zpracovaných 17 videoreceptů a plán na 2024 je pokračovat s dalšími.

V Ola Kala se vaří vždy ve dvojicích, takže každý účastník vaří kompletní menu, které je u většiny kurzů vaření zakončené dezertem. Plně obsazené studio pojme až 16 účastníků, přičemž na většinu kurzů omezujeme kapacitu na max. 14 lidí. Spodní hranice pro pořádání kurzu je 6 klientů. Naše kurzy nutně nevyžadují předchozí zkušenosti z kuchyně, protože zkušení lektoři vytištěné podrobné recepty pohodlně provedou kurzem i méně zkušené kuchaře či cukráře. Naše kurzy jsou prověřené a mají svůj daný scénář, který ideálně naplní 3,5 - 5 hodin jejich trvání. Účastníci si připravují vlastní porce pod dohledem lektorů a postupně k jednotlivým chodům usedají k nachystané tabuli. Pro navození slavnostní atmosféry u stolu servírujeme na anglický porcelán Wedgwood s příbory Arthur Price (Korunní) a porcelán Churchill (Husitská). Během konzumace proběhne úklid kuchyně, která je tak připravená na další chod. Gastronomický zážitek doplňuje degustace vína po celou dobu kurzu, sekt na přivítání, lahodná káva a velký výběr čajů. Jako nealko podáváme vodu a osvěžující domácí ledový čaj. A protože jsme škola, tak pro úspěšné absolventy nechybí "vysvědčení", v našem případě upomínkový certifikát o absolvování kurzu na památku. Po kurzu je také možné na místě zakoupit víno, které vám při degustaci chutnalo nebo nože a škrabky Victorinox či další drobné vybavení do kuchyně.

Kromě kurzů pro veřejnost, které z  větší části probíhají ve studiu v Korunní ulici, si nás stále častěji nachází i firemní klientela, nevěsty se k nám chodí loučit se svobodou, manželky objednávají manželům překvapení ke kulatinám a vytížení manažeři si u nás objednají vaření ve dvou nebo ve čtyřech. Studio v Husitské ulici je pak vytíženo zejména kurzy pečení a firemní klientelou. Pro zájemce můžeme oba naše prostory také nabídnout k pronájmu.

Když to shrneme, Ola Kala má tradici, klademe důraz na detail, kvalitní suroviny a máme jedny z nejlepších referencí na trhu.

Víc už nemá smysl povídat, zbytek chce zažít 😉.

 

 

 Kurzy  Prodej vín  Naše studia

Registrace do newsletteru

:
benefit plus pluxee Edenred Benefity comgate platebni brana