Dva v jednom

Jste tady správně, jestli máte zájem o kurzy vaření, pečení či objevování vína s rodinnou firmou Ola Kala 😉.

Chcete se nás něco zeptat? Pište na info@olakala.cz nebo volejte na 777 270 199.

Ola Kala 2007 byla jenom vize:

FOTO ATELIER PŘED REKONSTRUKCÍ 

Ola Kala 2022 je 15 let radosti a budování:

FOTO ATELIER NYNÍ

Jsme první škola tohoto typu v ČR, letos je to 15 let, co jsme začali s kurzy vaření pro veřejnost. 

Naši klienti z celé republiky, kterých nás každoročně navštíví několik tisíc, nás nutí na sobě stále pracovat, přemýšlet a vylepšovat.

A my jim za to děkujeme. Právě jim vděčíme za to, kam jsme se dostali. Máme bezvadné ohlasy, tisíce spokojených klientů a desítky nadšených firem, kteří k nám vloni přišli. To nás zavazuje, ale zároveň můžeme být pyšní na to, co jsme společně dokázali. Věříme, že kurz u nás je komplexní zážitek, od kultury komunikace, kvality surovin, bezprostřednosti lektorů, propracovanosti a šíře meníček, až třeba po široký výběr výborných vín, která jsou součástí "zážitku Ola Kala". A o to tu běží.

V současnosti nabízíme více než 40 kurzů vaření, více než 10 kurzů pečení a kurzy objevování vína. Některé kurzy vyhlašujeme každý měsíc, jiné nasadíme jednou ročně. Aby se pro nás práce nestala rutinou, snažíme se přicházet s novinkami. Spolupracujeme s více než 10 lektory, kteří umí kvalitně předat své zkušenosti a jsou specialisté na téma svého kurzu. Někteří z nich mohou vést kurz v angličtině, případně základní instrukce přeložit účastníkovi, který nehovoří česky.

V Ola Kala se vaří vždy ve dvojicích, takže každý účastník vaří kompletní menu, které je u většiny kurzů vaření zakončené dezertem. Plně obsazené studio pojme až 16 účastníků, přičemž na většinu kurzů omezujeme kapacitu na max. 14 lidí. Spodní hranice pro pořádání kurzu je 6 klientů. Naše kurzy nutně nevyžadují předchozí zkušenosti z kuchyně, protože zkušení lektoři vytištěné podrobné recepty pohodlně provedou kurzem i méně zkušené kuchaře či cukráře. Naše kurzy jsou prověřené a mají svůj daný scénář, který ideálně naplní 3-4 hodiny jejich trvání. Účastníci si připravují vlastní porce pod dohledem lektorů a postupně k jednotlivým chodům usedají k nachystané tabuli. Pro navození slavnostní atmosféry u stolu servírujeme na anglický porcelán Wedgwood se stříbrnými příbory Arthur Price. Během konzumace proběhne úklid kuchyně, která je tak připravená na další chod. Gastronomický zážitek doplňuje degustace vína po celou dobu kurzu, sekt na přivítání, lahodná káva a velký výběr prémiových čajů z Francie. Jako nealko podáváme vodu a osvěžující domácí ledový čaj. A protože jsme škola, tak pro úspěšné absolventy nechybí vysvědčení, v našem případě certifikát o absolvování kurzu na památku. Po kurzu je také možné na místě zakoupit víno, které vám při degustaci chutnalo, čaje nebo nože a škrabky Victorinox za zvýhodněnou cenu.

Kromě kurzů pro veřejnost, které převážně probíhají ve studiu v Korunní ulici, si nás stále častěji nachází i firemní klientela, nevěsty se k nám chodí loučit se svobodou, manželky objednávají manželům překvapení ke kulatinám a vytížení manažeři si u nás objednají vaření ve dvou nebo ve čtyřech. Vzhledem k velké poptávce nabízíme od prosince 2018 pořádání kurzů také v našem druhém studiu v Husitské ulici. To nyní využíváme zejména pro klienty z řad firem. Pro zájemce můžeme naše prostory také pronajmout.

Když to shrneme, Ola Kala má tradici, klademe důraz na detail, kvalitní suroviny a máme jedny z nejlepších referencí na trhu.

Víc už nemá smysl povídat, zbytek chce zažít 😉.

 

 

 Kurzy  Prodej vín  Naše studia

Registrace do newsletteru

:
benefit plus sodexo Edenred Benefity comgate platebni brana