Náš tým

Úvodní strana / O NÁS / Náš tým

Náš tým jsme my dva, Jana a Petr jako provozovatelé Ola Kala. K tomu se občas přidá naše dcera Anička, která se snaží pomáhat, kde to jde. Pomáhá s výzdobou, fotí na kurzech, kterých se zúčastňuje, uklízí, přichází s nápady. Také se automaticky stará o domácí "back office", což znamená třeba uvařit večeři, když my nestíháme. Je to důležitá role, má totiž ještě bráchu dvojče Štěpána, kterého je právě snazší šatit nežli živit:-). Mezi náš tým také patří rodiče, příbuzní, kolegové a kamarádi, kteří nám drží palce a sdílejí naše nadšení. Díky finanční pomoci některých z nich jsme se vůbec mohli na naší Ola Kala cestu vydat.

Náš tým také jsou Aneta, Aňka, Roman nebo Honza, kteří se často zapojují do provozu, organizace, řešení nenadálého i odbavení rutinního. Vyřizují dotazy, hledají vylepšení, snaží se klientům vyjít vstříc. Ať už na místě, telefonicky nebo on-line.

Náš tým jsou i externí lektoři, kteří nad rámec své standardní práce přijdou do Ola Kala a nabídnou klientům vše, co v danou chvíli umějí. S plným nasazením, se snahou odevzdat top výkon, bez ohledu na to, že jim zrovna v den jejich kurzu možná něco nevyšlo. O našich lektorech si můžete přečíst více na jejich stránce.

Náš tým jsou dodavatelé a partneři, na které je spolehnutí. Co slíbí, to dodrží a když někdy potřebujeme něco "rychleji než běžně", samozřejmě to zvládnou.

Náš tým jsou také naši stálí klienti, kteří k nám chodí, přichází s nápady a podněty, spoluvytváří nenapodobitelnou atmosféru kurzů. Když před kurzem zjistíme, že k nám přijde někdo ze "stálých", těšíme se ještě víc než jindy.

Všichni výše zmínění mají svůj neocenitelný podíl na tom, že Ola Kala je značka, o které se ví, že nezklame.

Moc děkujeme a vážíme si "svého týmu".

Jana a Petr Rýdlovi

Petr a jana

 

 

Registrace do newsletteru

:
benefit plus sodexo Edenred Benefity comgate platebni brana