Živí kluci z Raw Planet

Živí kluci z Raw Planet

K živé stravě je před časem přivedlo vnitřní volání. Cítíli, že cesta k uzdravení těla a harmonizaci mysli může vést přes úpravu stravy.Jedinečnost živé stravy jako léku pro lidské tělo přibližují lidem pomocí raw dortů a dezertů, které vyrábí již čtvrtým rokem v jejich společnosti Raw Planet. V návaznosti pak organizují kurzy živé stravy, kde názorně ukazují její možnosti a přínos.  

Jirka Lhotský, 39 let

Narozen v Raku. Doslova celý svůj život hledal odpovědi ohledně svého zdraví. Jeho silná motivace ho nakonec po dlouhé cestě dovedla až k jasné odpovědi. Strava. Objev přímé spojitosti stravy s jeho zdravím byl pro něj zásadní a přechod k veganské a později i živé stravě byl v jeho životě zlomovým bodem. Nejen, že se úpravou stravy postupně zbavil všech dlouhodobých a těžkých zdravotních komplikací, ale s vyléčením těla přišlo i očištění mysli. Vše, co do jeho života přichází, přijímá s radostí, pokorou a pochopením. Dnes už rozumí, že svůj život nežije pouze pro sebe a že jeho posláním je spolu s Davidem ukazovat cestu. Všem, kdo hledá a kdo cítí potřebu sebe uzdravit a na sobě dále pracovat.

David Dolejšek, 44 let

Narozen ve Štíru. Miluje všechny chutě, tvary, barvy a vůně života. Je velký labužník a tvorba rozličných druhů sladkostí se stala jeho vášní. Spojení této vášně se živou stravou bylo pro něj velkou výzvou, jak nastavit nový standard pro výjimečně lahodné a zároveň zdravé dorty. Jde rád k podstatě fungování věcí a objevování mechanizmů, na kterých je tento svět vystavěn, je pro něj velkým dobrodružstvím. Ke stavu štěstí a spokojenosti v životě ho dovedla jednoduchá trojčlenka – živá strava, dostatek pohybu a veselá mysl.

 

Kurzy které vede

Registrace do newsletteru

: