Kurzy pro zdravotníky

Úvodní strana / KURZY PRO FIRMY / Kurzy pro zdravotníky

Vážíme si práce lidí ve zdravotnictví a rozhodli jsme se poděkovat

Naší děkovací akci "kurzy pro skupiny zdravotníků zdarma" ukončujeme s koncem roku 2022. Rozjednané skupiny na které se ještě nedostalo, se pokusíme uspokojit v první polovině 2023. Děkujeme ještě jednou na 100x😃.

V průběhu jara 2020 jsme dospěli k přesvědčení, že bychom se rádi nějak revanšovali za to, co pro celou společnost dělají zdravotníci. Zvláště v posledním složitém období. Přestože byly roky 2020 a 2021 extrémně komplikované i pro nás a většinu měsíců jsme měli zavřený provoz. Doufáme, věříme a živíme naději, že už definitivně bude líp. 

Je nám jasné, že zejména v posledních dvou letech měli zdravotníci extrémně naloženo, nezříkali se zodpovědnosti, spoléhali jsme na ně. A že je na koho spoléhat! My se živíme tím, že našim klientům umíme udělat příjemný večer nebo jinou část dne na našich kurzech vaření nebo pečení. Děláme to už roky a soudě podle ohlasů to děláme celkem dobře. Napadlo nás, že nejlepší poděkování lidem co něco umějí, je revanšovat se zase tím, co umíme my. I když se jednou jedná o životy a zdraví a podruhé o dobrou náladu, pobavení a radost. Tímto tedy symbolicky děkujeme zdravotníkům za jejich poslání, kterým nás (nejen v poslední době) drží nad vodou.

První kurzy pro zdravotníky jsme uspořádali během krátkého provozu ve 2020 a na podzim 2021 a pokračujeme dál ve 2022. Jak nám situace a kapacita umožní, rádi bychom uspořádali 1-2 kurzy měsíčně čistě v naší režii. Bude nám potěšením a cítíme, že tak je to správně.

 

Svůj zájem a dotazy nám sdělte na petr@olakala.cz.

Zatím jsme od června 2020 do března 2022 stihli uspořádat 9 kurzů pro kolektivy zdravotníků z pražské záchranky, sdružení praktických lékařů, Thomayerky, Vinohrad, Motola a Homolky. V rámci našich možností a provozu pokračujeme dále, min. do konce 2022.

 

Základní popis kurzů

  • Kurzy organizujeme v našich 2 studiích (Korunní 115 nebo Husitská 56, Praha 3)
  • Max. počet osob najednou je 16 (Korunní) a 36 (Husitská)
  • Začátek kurzu je po dohodě, obvykle od 16.00 nebo 17.00
  • Termín po vzájemné dohodě s ohledem na volné kapacity
  • Menu je možné vybírat z kurzů vaření pro veřejnost
  • Součástí kurzu je degustace vín, nejezděte autem :-)
  • S sebou pohodlné oblečení a dobrou náladu.

 

 

Jana a Petr Rýdlovi

Bublina

Děkujeme a těšíme se na setkání!

OLA KALA. LÁSKA PROCHÁZÍ KUCHYNÍ.

 

Zdravíme naše přátele z řad zdravotníků. Děkujeme za bezva atmosféru. Držte se 😉.

 

Akce zdravotnici motol Akce zdravotnici homolka Akce zdravotnici thomayerka pasta Akce zdravotnici zachranka Akce zdravotnici thomayerka  

 

 

 

 

 

 

Registrace do newsletteru

:
benefit plus sodexo Edenred Benefity comgate platebni brana