Kurzy pro zdravotníky

Úvodní strana / KURZY PRO FIRMY / Kurzy pro zdravotníky

Vážíme si práce lidí ve zdravotnictví a rozhodli jsme se poděkovat

V průběhu jara jsme dospěli k přesvědčení, že bychom se rádi nějak revanšovali za to, co pro celou společnost dělají zdravotníci. Zvláště v současné složité době. Přestože je tento rok extrémně komplikovaný i pro nás a většinu měsíců máme zavřený provoz. Doufáme, věříme a živíme naději, že zase bude líp. 

Přes všechna informační úskalí, pravdy i nepravdy v éteru, nám jedna věc přijde jasná. Zdravotníci mají extrémně naloženo, mají zodpovědnost, spoléháme na ně. A že je na koho spoléhat! My se živíme tím, že našim klientům umíme udělat příjemný večer nebo jinou část dne na našich kurzech vaření nebo pečení. Děláme to už roky a soudě podle ohlasů to děláme celkem dobře. Napadlo nás, že nejlepší poděkování lidem co něco umějí, je revanšovat se zase tím, co umíme my. I když se jednou jedná o životy a zdraví a podruhé o dobrou náladu, pobavení a radost. Tímto tedy symbolicky děkujeme zdravotníkům za jejich poslání, kterým nás (nejen v dnešní době) drží nad vodou.

První kurzy pro zdravotníky jsme uspořádali během krátkého provozu letos a pokračujeme dál po celý rok 2021. Jak nám situace a kapacita umožní, rádi bychom uspořádali 1-2 kurzy měsíčně čistě v naší režii. Bude nám potěšením a cítíme, že tak je to správně.

 

Svůj zájem a dotazy nám sdělte na petr@olakala.cz.

Zatím jsme od června do konce září stihli uspořádat 5 kurzů pro kolektivy zdravotníků z pražské záchranky, Thomayerky, Vinohrad, Motola a Homolky, ale až to situace dovolí, jedeme dál. Na nikoho nezapomeneme.

 

Základní popis kurzů

  • Kurzy organizujeme v našich 2 studiích (Korunní 115 nebo Husitská 56, Praha 3)
  • Max. počet osob najednou je 16 (Korunní) a 36 (Husitská)
  • Začátek kurzu je po dohodě, obvykle od 16.00 nebo 17.00
  • Termín po vzájemné dohodě s ohledem na volné kapacity
  • Menu je možné vybírat z kurzů vaření pro veřejnost
  • Součástí kurzu je degustace vín, nejezděte autem :-)
  • S sebou pohodlné oblečení a dobrou náladu.

 

 

Jana a Petr Rýdlovi

Bublina

Děkujeme a těšíme se na setkání!

OLA KALA. LÁSKA PROCHÁZÍ KUCHYNÍ.

 

Zdravíme naše přátele z řad zdravotníků. Děkujeme za bezva atmosféru. Držte se 😉.

 

Akce zdravotnici motol Akce zdravotnici homolka Akce zdravotnici thomayerka pasta Akce zdravotnici zachranka Akce zdravotnici thomayerka  

 

 

 

 

 

 

Registrace do newsletteru

:
comgate platebni brana