Kuchařská škola

Úvodní strana / Kuchařská škola

Kuchařská škola Ola Kala hostila natáčení pořadu Sweet boy

v naší kuchařské škole se natáčela druhá řada oblíbeného pořadu sweet boy.Druhá řada úspěšného pořadu Sweet boy právě míří na televizní obrazovky. Zbrusu nové díly o přípravě nejrůznějších dezertů můžete na TV paprika sledovat od letošního června. Natáčení probíhalo v prostorách, kde naše kuchařská škola obvykle pořádá kurzy vaření.

Dezerty v hlavní roli

Ve dvaceti dílech televizní kuchařské školy proniknete do světa klasických i netradičních sladkostí. Objevíte nové recepty a osvojíte si tajné triky (šéf)cukrářů. Mimo jiné se třeba dozvíte, jak správně pracovat s čokoládou, jak uvařit karamel a co dělat, aby se vám povedlo kynuté těsto.

Víc než jen kuchařská škola

Nové epizody série Sweet boy se ale netočily pouze v naší kuchařské škole. Pátrání po tradičním cukroví vás zavede na mnoho zajímavých míst. Nebudou chybět méně známá pražská zákoutí ani typické české vesničky. Máte se zkrátka na co těšit. Takže nezapomeňte – už v červnu na TV paprika.

Kuchařská škola na TV Paprika

Navštivte naše „sladké“ kurzy

Kuchařská škola Ola Kala pravidelně pořádá kurzy vaření zaměřené na sladkou kuchyni. Pod vedením uznávaných odborníků získáte spoustu zkušeností i cennou inspiraci. Za jeden večerní kurz se tak naučíte snadno a rychle připravovat vybraný typ dezertů.

Registrace do newsletteru

:
benefit plus pluxee Edenred Benefity comgate platebni brana