VOUCHERY

Úvodní strana / VOUCHERY

Libovolný kurz v ceně 3300,-

Dárkový voucher bez určení kurzu v hodnotě 3 300,- Kč.
Potěšte své blízké zážitkem v nejstarší škole vaření Ola Kala. Voucher lze směnit za báječný 4hodinový zážitek plný vůní a chutí. V nabídce máme přes 50 kurzů vaření a pečení. Naše kurzy vaření doprovází rozsáhlá degustace vín, takže za jednu cenu klient získává dvojitý zážitek "2in1". K vybraným kurzům pro veřejnost jsme natočili podrobné videorecepty, které jsou od 2023 pro klienty kurzů zdarma. A něco navíc, naši klienti říkají, že máme nejkrásnější studia v Praze😃. 

Platnost voucheru od data objednání je 6 měsíců a voucher lze uplatnit na jakýkoli kurz Ola Kala za tuto cenu. V případě vyšší ceny zvoleného kurzu než je hodnota voucheru doplatí obdarovaný rozdíl.

Libovolný kurz v ceně 3600,-

Dárkový voucher bez určení kurzu v hodnotě 3 600,- Kč.
Potěšte své blízké zážitkem v nejstarší škole vaření Ola Kala. Voucher lze směnit za báječný 4hodinový zážitek plný vůní a chutí. V nabídce máme přes 50 kurzů vaření a pečení. Naše kurzy vaření doprovází rozsáhlá degustace vín, takže za jednu cenu klient získává dvojitý zážitek "2in1". K vybraným kurzům pro veřejnost jsme natočili podrobné videorecepty, které jsou od 2023 pro klienty kurzů zdarma. A něco navíc, naši klienti říkají, že máme nejkrásnější studia v Praze😃. 

Platnost voucheru od data objednání je 6 měsíců a voucher lze uplatnit na jakýkoli kurz Ola Kala za tuto cenu. V případě vyšší ceny zvoleného kurzu než je hodnota voucheru doplatí obdarovaný rozdíl.

Libovolný kurz s degustací prémiových destilátů v ceně 3900 Kč (to muži ocení:-)

Dárkový voucher bez určení kurzu v hodnotě 3 900,- Kč.

Potěšte své blízké zážitkem v nejstarší škole vaření Ola Kala. Voucher lze směnit za báječný 4-5hodinový zážitek plný vůní a chutí, tentokrát ještě doplněný o degustaci prémiových destilátů. Na vybrané populární steakové  kurzy vyhlašujeme samostatné termíny kurzu doplněné o degustací destilátů, na kterých bude přítomen profesionální barman (ambassador značky). Ten ke každému chodu v menu připraví pro účastníky drink, vysvětlí zákonitosti míchání a párování s jídlem, stejně jako historii a cokoli o prezentovaných destilátech, kterými budou prémiové rumy. Nabídka vín je u těchto kurzů omezená. Ke standardnímu obsahu našich kurzů je navíc degustace prémiových destilátů a barman k ruce. To muži ocení. A něco navíc, naši klienti říkají, že máme nejkrásnější studia v Praze😃. 

Platnost voucheru od data objednání je 6 měsíců a voucher lze uplatnit na jakýkoli kurz Ola Kala za tuto cenu. 

Kurz teenager bez určení v ceně 2450,-

Potěšte teenagera zážitkem ve škole vaření Ola Kala. Voucher lze směnit za báječný 4hodinový zážitek plný vůní a chutí. V nabídce nyní máme 3 osvědčené kurzy určené “náctiletým". Dva jsou zaměřené na vyhledávané “super gábly", třetí na přípravu sushi. A něco navíc, naši klienti říkají, že máme nejkrásnější studia v Praze😃. 

Platnost voucheru od data objednání je 6 měsíců a voucher lze uplatnit na jakýkoli kurz Ola Kala za tuto cenu.  V případě vyšší ceny zvoleného kurzu než je hodnota voucheru doplatí obdarovaný rozdíl.

Registrace do newsletteru

:
benefit plus pluxee Edenred Benefity comgate platebni brana